GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 7212660

nr 721 2660

Vas

Satsuma, höjd: 31

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 oktober 2011
kl 18:49:20

23/10 17:30:59 1      Vinnande bud